Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý.

Běžný prodej: 7424 Kč
Naše cena: 4949 Kč Ověřit dostupnost

Pořádáte slavnost pod širým nebem, oslavu narozenin nebo si prostě užíváte zahrady po celý den? Potom by Vám neměl chybět zahradní stan, který Vás ochrání před prudkým sluncem, mírným deštěm a větrem. Tento zahradní stan je ideální volbou. Zejména oceníte nůžkovou konstrukci, díky které stan rychle postavíte a opět složíte - již žádné šroubování nebo skládání tyčí. Stan má kompletní kovovou konstrukci. Střešní plachta je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.   Technické údaje: rozměr: 2 m x 2 m barva: modrá bočnice: 8 m x 1,8 m - Celoobvodové (v jednom kuse) + okna, dveře max. průchozí výška: 190 cm hmotnost: 25 kg rozložení: max. 5 minut materiál plachty: KORTEXIN-100% polyesterová tkanina (PES) z rubové strany nánosovaná PVC s vodoodpudivou úpravou střešní plachta navíc s pogumováním gramáž střešní plachty: 500 g/m2 gramáž boční plachty: 420 g/m2 materiál konstrukce: ocel s práškovým nátěrem a kladívkovým povrchem balení obsahuje: konstrukce, střešní plachta, bočnice   Obsah balení: 1x zahradní stan vč. bočních stěn rozměr balení: 147 x 17 x 15 cm

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Lukáš Vardžák, Vracov:
Fakt príma věcička, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý jsem hledal na internetu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně tohle je prostě super, a jsem po všech stranách spokojený. Tenhle Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý můžu rozhodně doporučit všem, kteří něco stejného shánějí.

Jiří Matík, Nový Bor:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem kupoval Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Nikola Plemeníková, Strukov:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný výrobek jako je Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý dodavatel by celkově problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý mě ale zaujala už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý dotazovala a mé otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a chci říct, že jsem teda našla dobrého prodejce a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

hodnocení 5/5 od 95 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Lucie Č: děda je z dárku je nadšený

Alžběta P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal M: tak jsem to dostala aje to super

Štěpán L: je to fajné

Radek L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 2 x 2 m modrý

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt