Nike Indigo - EDT 100 ml

Nike Indigo - EDT 100 ml

Nike Indigo - EDT 100 ml

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Nike Indigo - EDT 100 ml máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Nike Indigo - EDT 100 ml.

Naše cena: 345 Kč Ověřit dostupnost

Nike Man Indigo je vůně pro sebevědomého, nezávislého a moderního muže. Parfém pochází z úspěšné řady Colors. Nike Man Indigo kombinuje bohaté aroma citrusů s kořením. Následuje lehké srdce a koncové tóny jemných dřevin. Všichni milujeme barvy. Vyberte si proto i Vy tu svoji z barevné kolekce NIKE. Produkt byl uveden na trh v roce 2014.

3 důvody proč prodáváme Nike Indigo - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nike Indigo - EDT 100 ml

Kristýna Jantová, Žitenice:
Nutně jsem chtěla tento Nike Indigo - EDT 100 ml velmi rychle zaslat a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. Nike Indigo - EDT 100 ml je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Samuel Šerek, Rybniště:
Tento Nike Indigo - EDT 100 ml měl být překvapením pro moji nastávající ženu. Tak jsem kontaktoval eshop, který měl v nabídce tento Nike Indigo - EDT 100 ml, dohodnul jsem s nimi vše podstatné a zejména den, místo dodání. Spolupráce byla velmi profesionální, bez průtahů. Cena byla vedlejší, přestože mám informace o tom, že by se Nike Indigo - EDT 100 ml dal sehnat výhodněji. Byl to případ, kdy je podstatnější rychlé dodání, než Nike Indigo - EDT 100 ml. Společnost byla spolehlivá, dokonce přidala maličkost a z moji budoucí ženy se stala oficiální paní. Opravdu doporučuji tuto firmu.

Šimon Fidrmuc, Cebiv:
Na tento model jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do tří dnů po objednání jsem ho měl doma a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn Nike Indigo - EDT 100 ml, který plní spolehlivě svůj účel. Hodnotím především jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Nike Indigo - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze Nike Indigo - EDT 100 ml

Oliver K: Přišlo to celkem rychle

Klára H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Linda D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika K: dobré

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Nike Indigo - EDT 100 ml. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Nike Indigo - EDT 100 ml testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Nike Indigo - EDT 100 ml

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt