Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451.

Naše cena: 13470 Kč Ověřit dostupnost

Rádi byste si pořídili chytré hodinky, ale nechcete se vzdát klasického designu? Pak jsou pro vás smartwatch z dílny prestižní módní značky Hugo Boss jako stvořené. Na první pohled vypadají hodinky jako tradiční kvalitní kousek. Pouzdro z růžově pozlacené oceli tvoří dokonalou dvojici s tmavě hnědým koženým řemínkem zdobeným krokodýlím vzorem. Ciferník sází na tradiční design - to jediné, co narušuje jeho jednolitost, jsou růžově zlaté ručičky a indexy. Stačí ale jediné stlačení tlačítka a všech je jinak. Zjistíte, že v dolní části ciferníku se skrývá rafinovaný digitální displej. Jakmile hodinky spárujete s vaším mobilním telefonem (pomocí aplikace Boss Classic Smartwatch), můžete si užívat celou řadu funkcí: Upozornění: na příchozí hovory, SMS, e-maily, Facebook, Whatsapp,... (vibrace) Světový čas Až 10 nastavitelných alarmů (vibrace) Krokoměr s nastavitelnými denními cíli Nabíjení: pomocí USB kabelu Kompatibilita: Android a iOS Výdrž baterie: 2 roky při používání analogového času; 5 - 7 dní při používání smart funkcí

3 důvody proč prodáváme Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Sofie Vontorková, Káraný:
Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 mi fakt pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu už delší dobu otravoval. Díky němu mám více síly a mám podstatně pozitivnější mysl. To samozřejmě chválí hlavně přátelé. Společný čas se nám díky Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 daří prožívat skutečně plnými doušky. Teprve prostřednictvím produktu mám chuť něco dělat a jsem moc šťastná. Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 je ta nejlepší investice do vaší pohody.

Matouš Raiman, Perštejn:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky jistý servis, zakoupení přes net, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně moc dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svojí práci dobře.

Sofie Biová, Heřmánkovice:
Holky, netuším jestli páni někdy něco podobného ocení, ale my si troufám můžeme říct, že tohle je celkem neskutečně užitečný Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451. Toto je produkt, která mi hrozně všechno usnadnila, a jsem s ní bez výhradně spokojená. Děda se na to sice tváří, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo nadšená, že jsem něco takového na netu objevila. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

Adam Macinka, Dolní Vilímeč:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se každý den potkávám se s zákazníky. Mým cílem je udělat dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal krok tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký kus. Jsem uspokojený jako už dlouho ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Petra W: Ideální k osmnáctinám :)

Adam J: Přišlo to celkem rychle

Jan R: Jsem ráda, že to mám

Veronika Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tobiáš J: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt