Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450.

Naše cena: 11970 Kč Ověřit dostupnost

Rádi byste si pořídili chytré hodinky, ale nechcete se vzdát klasického designu? Pak jsou pro vás smartwatch z dílny prestižní módní značky Hugo Boss jako stvořené. Na první pohled vypadají hodinky jako tradiční kvalitní kousek. Pouzdro z ušlechtilé oceli tvoří dokonalou dvojici s černým koženým řemínkem zdobeným krokodýlím vzorem. Ciferník sází na tradiční design - to jediné, co narušuje jeho jednolitost, jsou stříbrné ručičky a indexy. Stačí ale jediné stlačení tlačítka a všech je jinak. Zjistíte, že v dolní části ciferníku se skrývá rafinovaný digitální displej. Jakmile hodinky spárujete s vaším mobilním telefonem (pomocí aplikace Boss Classic Smartwatch), můžete si užívat celou řadu funkcí: Upozornění: na příchozí hovory, SMS, e-maily, Facebook, Whatsapp,... (vibrace) Světový čas Až 10 nastavitelných alarmů (vibrace) Krokoměr s nastavitelnými denními cíli Nabíjení: pomocí USB kabelu Kompatibilita: Android a iOS Výdrž baterie: 2 roky při používání analogového času; 5 - 7 dní při používání smart funkcí

3 důvody proč prodáváme Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Johana Permanová, Zubčice:
Nejprv jsem chtěl najít Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 na webu, kde by byl levnější a zajistili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, profesionální jasnost informací a čistota a s zasláním modelu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým známým a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Tereza Hoblová, Jeseník nad Odrou:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 je vážně skvělý, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od dcery, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít v kanceláři každá, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Viktorie Bělehrádková, Lesonice:
Koupila jsem pro syna Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také koupit

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Gabriela S: já jsem to prostě chtěla

Denisa P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Patrik H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Hana U: Proboha. To raději přispěju na charitu

Štěpán P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt