GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml.

Naše cena: 331 Kč Ověřit dostupnost

Jemná osvěžující mlha zahalí vaši pokožku do smyslné vůně vanilky v kombinaci s jantarem a santalovým dřevem.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Natálie Kratschmerová, Ovesné Kladruby:
Původně jsem si přála GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml ve velikosti 44 které jste ve velikosti 45 neměli, proto jsem objednala černé v očekávané velikosti 48 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

Samuel Porzer, Sekeřice:
Výborná věcička, tenhle váš GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to úžasný nápad. Krásně vypadá, hezky se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji koupit ještě jeden švagrovi k narozeninám, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po zakoupení už přes dlouho nebyl.

Jan Švrčula, Habry:
GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml a ještě jednou GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml. Báječný výrobek, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla SMS od kurýra a datem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Václav Palarczyk, Vrchlabí:
Koupeno ze zkušenosti pro GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty plasty - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo držáky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Nikola G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš O: funkční výrobek

Adam D: tak jsem to dostala aje to super

Nikol Š: nemá chybu

Anežka R: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt