GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml.

Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Čisticí gel s jemnými mikrokuličkami z křemeně hloubkově čistí pleť. Uvolňuje póry a odstraňuje nečistoty a kožní maz. Obsažený mentol osvěžuje pleť a dodává chladivý pocit. Zanechá pokožku důkladně vyčištěnou, osvěženou a pružnou.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Jan Janský, Čaková:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Požadovaná provedení produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru povrchové varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Šárka Köppelová, Veliš:
Od chvíle, kdy jsem GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až dorazí. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě doručování informovali o stavu zásilky. Nakupující hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem platila dopředu, takže informace o přijetí platby pro mě bylo velice uklidňující. Teď už mám GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml téměř rok a nemůžu si stěžovat.

Markéta Nevludová, Slavkov u Brna:
GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml jsem zakoupila na tomto webu. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných zákazníků hodnotíme jako plus zanedbatelnou spotřebu, bohaté příslušenství, tichý chod. Co však nebylo součástí balení, byl manuál na použití v rodném jazyce, a specifické díly není možné repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

Emma Ecksteinová, Petřvald:
Otestovala jsem už šest stejných výrobků a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml. Vřele doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jednu vadu, za mě jasná volba.

Klára Kováčíková, Horní Radouň:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často potkám nesolidní eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě hezky překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a rychle bez zbytečných průtahů. Přestože jste GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem obdržela milý dáreček. Dobrý shopík.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Jakub M: funkční výrobek

Denisa L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie Š: já jsem to prostě chtěla

Ema K: Je to dostatečné?

Kryštof B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt