GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige.

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, která snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Amálie Netřebová, Libětice:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale dokonce mě velice přesvědčil. PRODUKT, který vydrží velmi mnoho. Kupuji si je příležitostně, podle chuti. Za tolik výbornou hodnotu, dodání, chci v tomto případě, jen eshop doporučit. Otec mě pochválil a navíc jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Anežka Podlasová, Bojanov:
Tento eshop i GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige vřele doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a vždy všechno dorazilo v cajku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Jakub Emler, Merklín:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige je velmi hezká, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro sestru. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Linda Čásárová, PŘEROV:
Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem si objednala na základě toho, že jsem četla zkušenosti že se s ním příjemně pracuje, což je pravda. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním dospělým v v naší ulici také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště rovnou vyzkouším s kyselejší šmakem

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Adéla B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Filip R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie B: já jsem to prostě chtěla

Tomáš F: Přišlo to celkem rychle

Samuel H: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt