GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel.

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Matující make-up dokonale kryje nedostaky pleti. Je vhodný zejména pro mastnou až smíšenou pleť. Díky svému krémovému složení zmatňuje povrch pleti a dodává pokožce sametový nádech.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

Jiří Dodek, Mařenice:
Po zkušenostech se dílenským nářadím už nakupuji pouze GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel. Dobře drží, rukojeť je jemná. S GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na dílenské práce, 3x použita na dřevo. Funguje skvěle

Jan Kraic, Malínky:
Třikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl upozornění ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem zavolal na linku, což byl dobrý krok. Provozovatel řekl, že má menší systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vyžádal si na mě e-mail, a hned jak dal do pořádku e-shop, dal mi vědět a objednávku jsem získal za zvýhodněnou cenu.

Kristián Borl, Husinec:
Dokonalý a tichý pomocník. Funguje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být hezčí, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách zcela stačit. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i ženy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Klidně doporučuji jak eshop, tak produkt samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

Magdaléna L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Simona V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Julie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Josef K: je to fajné

Hana T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 105 Caramel

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt