GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige.

Naše cena: 527 Kč Ověřit dostupnost

Matující make-up dokonale kryje nedostaky pleti. Je vhodný zejména pro mastnou až smíšenou pleť. Díky svému krémovému složení zmatňuje povrch pleti a dodává pokožce sametový nádech.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

David Trombik, Hovorany:
Tento GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige jsem zakoupil poprvé a můžu s radostí oznámit, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento výrobek si opět pořídím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Valerie Rauschová, Rašov:
GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Viktor Boruta, Hostětín:
Potřeboval jsem pořídit GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek poslali obratem. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Andrea Kuglerová, Vrchovnice:
GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige mi koupil přítel k vánocům. Byla jsem celkem překvapená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než udělal radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

Tobiáš R: tak jsem to dostala aje to super

Jiří S: Jsem ráda, že to mám

Martin D: je to fajné

Amálie B: Tento GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jonáš M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující make-up pro mastnou až smíšenou pleť SPF 18 (Matte Perfect Foundation) 30 ml No. 103 Medium Beige

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt