Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml.

Naše cena: 889 Kč Ověřit dostupnost

Revitalizující 10minutová maska pro perfektní požitek, který trvá celý den, celou noc nebo kdykoliv potřebujete odstranit známky stresu. Viditelně redukuje váčky a jiné známky únavy. Zlepšuje hydrataci pleti až o 40 %. Účinky trvají až 6 hodin! Tyto hydratující a zklidňující obklady obsahují Aloe Vera a okurku, které odstraňují známky únavy. Maska je vhodná pro všechny typy pletí. Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

3 důvody proč prodáváme Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

Julie Klufová, Radějov:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Šimon Houštecký, Kralice na Hané:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě líbí se. Nejprve jsem chtěl pořídit dražší Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to i rád. Bratr si pořídil právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Viktor Pytel, Strojetice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co chcete.

Simona Stružinská, Všesulov:
Objednala jsem si Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml teprve před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu dle návodu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá hezky, tak věřím, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

Tobiáš H: Přišlo to celkem rychle

Veronika L: Ideální k osmnáctinám :)

Emma Š: dobré

Lukáš N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zuzana Č: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Estée Lauder Revitalizující protistresová maska na oči Stress Relief Eye Mask 10 x 1,1 ml

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt