Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá.

Běžný prodej: 2978 Kč
Naše cena: 1985 Kč Ověřit dostupnost

- dámská prošívaná bunda - zapínání na zip - dvě přední kapsy - kapuce bez možnosti odepnutí - na zadní straně bez ozdob Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 74 78 82 83 84 Šířka hrudníku (cm) 46 48 50 51 52 Šířka pasu (cm) 40 43 46 47 48 Šířka boků (cm) 52 54 56 58 60 Šířka v dolní části (cm) 56 59 62 64 66 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Magdaléna Vozábová, Chválenice:
Nejdřív jsem Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá koupila pro svého tátu k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po netu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem manžel byl přímo nadšený, když jej obdržel. Tenkrát jsem uviděla, co tento Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá opravdu umí, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a musela si získat více kusů i pro sebe.

Ondřej Dibala, Jarpice:
Není hodně podobných výrobků jako právě Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Petra Šmachová, Čtyřkoly:
Vyzkoušela jsem už sedm podobných výrobků a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá. Klidně doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jednoznačná výhra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Barbora C: dobré

Rozálie F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza C: děda je z dárku je nadšený

Karolína H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika Ž: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt