Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá.

Běžný prodej: 2978 Kč
Naše cena: 1985 Kč Ověřit dostupnost

- dámská prošívaná bunda - zapínání na zip - dvě přední kapsy - kapuce bez možnosti odepnutí - na zadní straně bez ozdob Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 74 78 82 83 84 Šířka hrudníku (cm) 46 48 50 51 52 Šířka pasu (cm) 40 43 46 47 48 Šířka boků (cm) 52 54 56 58 60 Šířka v dolní části (cm) 56 59 62 64 66 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Roman Fukal, Libníč:
Během volného času jsem promrhal moře víkendů pátráním po informacích a srovnáváním jednotlivých kombinací. Z mého přehledu mi Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá vyšel jako nejlepší, z toho důvodu výběr padl zrovna na něj. A se svým výběrem jsem spokojený i po vyzkoušení výrobku. Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá se chlubí perfektním výkonem i nadprůměrným zpracováním. Pakliže chcete bezkonkurenčního přítele, Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá je skvělým kandidátem.

Martin Foltys, Svoboda nad Úpou:
Byla to super nabídka. Stejné věci sleduji na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá opravdu nikde nezahlédl. Vím, že je výrobek opravdu dobrý, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo velkou radost.

Julie Říčná, Jizerní Vtelno:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá se mi hodně hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak kvalitní. A myslím, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně kvalitní model i za milé obchodování.

Denisa Záhorská, Kocbeře:
objednala jsem si u vás Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Rozálie S: nemá chybu

Jan O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anna P: já jsem to prostě chtěla

Nikola Š: dobré

Josef Č: Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt