Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá.

Běžný prodej: 2813 Kč
Naše cena: 1875 Kč Ověřit dostupnost

- módní prošívaná dámská bunda s kapucí - zadní strana je o něco delší než přední - dvě přední kapsy a jedna vnitřní kapsa - kapuce se stahováky - zapínání na zip - vhodná do podzimního počasí a pro mírnější zimu Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramene (cm) 64 66 68 70 72 Šířka hrudníku (cm) 45 47 49 51 53 Šířka pasu (cm) 43 44 45 47 49 Šířka boků (cm)...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Sofie Rubá, Kobeřice:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Michael Theuer, Pohoří:
Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá si v obchodě vyhlédla přítelkyně a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu svátku. S místem kde a jak to zařídit mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak rozdělali a otestovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Dcera povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Eva Sládková, Meziměstí:
Za můj roky používaný Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Vít Petlach, Tehovec:
Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se říká internet snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po obdržení balíčku. Moderní vzhled, lehce čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Dominik Bartášek, Vápno:
Jako novicovi mi strčili do ruky Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá. Nyní, po roce častém hraní jsem si objednal znovu tento Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky skvělému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco extra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Tereza N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea D: Je to dostatečné?

Marie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Josef P: Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt