Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá.

Běžný prodej: 734 Kč
Naše cena: 489 Kč Ověřit dostupnost

- krásná dámská mikina s puntíkovým vzorem - asymetrický střih - lemy ve spodní části a na rukávech - dvě otevřené kapsy na přední straně - dokonale vynikne na podzim nebo na jaře Střih: s kapucí Trend: s puntíky Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL Délka od ramen - přední část (cm) 60 62 64 66 Šířka hrudníku (cm) 42 44 46 48 Šířka pasu (cm) 40 42 44 46 Šířka v dolní části (cm) 44 45 46 47...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

Kamila Helisová, Polička:
Tento Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá u této společnosti bych se jistě nebála ještě jednou objednat. Jsem vděčná za navržení individuálních poznatků a mimo jiné objednání dalších verzí. Kvalita, cena, manuál zcela v pořádku, pouze mě lehce mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, nedorazil. A eshop zodpovědnost přesunul na dopravce s tím, že oni ho zaslali v pořádku, ihned. Docela škoda.

Linda Šmejcká, Divišov:
Tento eshop i Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a vždy všechno dorazilo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém otestování vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Jonáš Bajza, Osičky:
Nejprve musím upřednostnit zcela osobitý vzhled, potom také skvělý užitek Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá. Dá se využít pro několik věcí, ale pozor je hrozně křehký. Sestře se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl poškozen tento krásný vzhled. Je teda výkonný a celkem klidný.

Viktorie Dofková, Radějov:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Matyáš Špís, Unkovice:
Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá jsem viděl dříve u spolužáka na přednášce z chemie. V první chvíli jsem si všiml, že nevypadá špatné. Z toho důvodu jsem se s ním chvilku bavil. Neměl křivého slova, tak jsem učinil stanovisko, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si peníze, zakoupil si ho a dneska již můžu říct, že si kamarád nevymýšlel. Hodně kvalitní zboží a já jsem velmi nadšený, že ho mám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

Lukáš H: Přišlo to celkem rychle

Eva Ř: dobré

Valerie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym H: funkční výrobek

Pavel J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Szery světle modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt