Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Dámská mikina Stripes šedá - šedá máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Dámská mikina Stripes šedá - šedá.

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

- dámská mikina s kapucí - zapínání na zip - dvě otevřené boční kapsy - konec rukávu a spodní část mikiny zúžené gumou Střih: s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka mikiny od ramene (vpředu) (cm) 66 68 70 73 76 Šířka hrudníku (cm) x 2 44 46 48 50 52 Šířka v pase (cm) x 2 40 42 44 46 48 Šířka boků (cm) x 2 44 46 48 48 48 Šířka v dolní části (cm) x 2 38 41...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Stripes šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Šárka Šrolová, Pěčín:
Když jsem Dámská mikina Stripes šedá - šedá poprvé uviděla a vedle něj takto nízkou cenovku, tak jsem se skoro až vyděsila. Ale řekla jsem si, že zboží otestuji. Bylo to dobře, protože tato věcička dokonale předčila moje představy. Očekávala jsem absolutní šmejd, ale přišla mi velmi kvalitní parádní věcička z výborného materiálu, kterou využívám skoro denně! Parádní a velice výhodná koupě, stejných jsem v poslední době moc neměla.

Alžběta Ďurkáčová, Ptení:
Nevím, jak často si dopřávají tyhle produkty ženy, ovšem já jsem prostě musela. Dámská mikina Stripes šedá - šedá se mi velmi zamlouval a měla jsem za to, že by mi přišel vhod. A skutečně jsem uvažovala správně. Teď na něj nedám dopustit. Špičková kvalita, nadprůměrné zpracování, prostě jedním slovem bomba a kdo něco takového shání, tomu můžu bez okolků daný Dámská mikina Stripes šedá - šedá doporučit.

Sebastian Janderka, Dřísy:
Hledal jsem určité doplňující informace k Dámská mikina Stripes šedá - šedá a vše mi bylo mile a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý bonus a navíc model byl za velmi přijatelnou cenu. Vše probíhalo rychle a stručně a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Zdeněk Špulák, Březinky:
Dámská mikina Stripes šedá - šedá kurýr přivezl nepoškozený a ve smluvený termín. Bohužel dle informací, měl Dámská mikina Stripes šedá - šedá přijít ve speciální krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby nešlo o dárek, pravděpodobně bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, avšak i přesto domluva byla pohodová. Prodejce se omluvil a obratem mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Eshop preferuje jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další peníze navíc.

Simona Lázóková, Věchnov:
Daný Dámská mikina Stripes šedá - šedá u této firmy bych se stoprocentně nebála znovu zakoupit. Cením si možnosti definování individuálních poznatků a taktéž možnost volby dalších modelů. Zpracování, cenové rozpětí, manuál zcela bez chyby, pouze mě lehce nesedla komunikace. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedošel. A e-shop mě odkázal na kurýra s dodatkem, že oni ho zaslali neprodleně, v den objednávky. Je to škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Stripes šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Vanesa M: dobré

Viktor P: Přišlo to celkem rychle

Denis C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tobiáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Dámská mikina Stripes šedá - šedá. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Dámská mikina Stripes šedá - šedá testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt