Dámská mikina Shai modrá - modrá

Dámská mikina Shai modrá - modrá

Dámská mikina Shai modrá - modrá

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Dámská mikina Shai modrá - modrá máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Dámská mikina Shai modrá - modrá.

Běžný prodej: 1658 Kč
Naše cena: 1105 Kč Ověřit dostupnost

- dlouhá dámská mikina s kapucí - zapínání na zip - ozdobný zip - ozdobné hnědé dekorace - dvě přední kapsy na zip - lemy ve spodní části i na rukávech - vhodná pro volný čas Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Velikost S M L XL XXL Délka od ramene - přední část (cm) 70 71 72 74 76 Šířka hrudníku (cm) 40 44 48 49 50 Šířka pasu (cm) 38 40 42 44 46 Šířka boků (cm) 44 46 48 59...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Shai modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Shai modrá - modrá

Aneta Kotábová, Bořislav:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém sehnat si produkty v klasickém krámě. K tomu všemu sortiment je hodně malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně Dámská mikina Shai modrá - modrá, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - dáma pohovořila, z čeho se Dámská mikina Shai modrá - modrá skládá, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doručení je kapitola o jiném povídání.

Anna Malotínová, Šumvald:
Dámská mikina Shai modrá - modrá je vážně dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla stejný produkt u mojí mamky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco takového. Je až k uzoufání, kolik je podobných využití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu spokojená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Sára Steifová, Zlaté Hory:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze Dámská mikina Shai modrá - modrá to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí podobné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

Richard Jezerský, Vysokov:
Když jsem váš Dámská mikina Shai modrá - modrá poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával peníze na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Dámská mikina Shai modrá - modrá uviděl, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Shai modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Shai modrá - modrá

Jáchym K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aleš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ondřej K: Dámská mikina Shai modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Dámská mikina Shai modrá - modrá. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Dámská mikina Shai modrá - modrá testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Shai modrá - modrá

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt