Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená.

Běžný prodej: 1275 Kč
Naše cena: 850 Kč Ověřit dostupnost

NIGHTTECH – RUN THE DARKNESS Nedovol tmě, aby tě zastavila. Pro všechny ambiciózní sportovce je mimořádně důležité, aby byli schopni pokračovat v tréninku i na podzim, kdy se dny zkracují a zhoršuje se viditelnost. Právě viditelnost se tak stává klíčovým prvkem sportovního oblečení pro zvýšení bezpečnosti sportovce během tréninkových aktivit. Vysoce reflexní barevné body v zadní části návleků zajišťují to, že jste perfektně vidět. HLAVNÍ ZNAKY zvyšují bezpečnost ve tmě - díky nápadným barevným reflexním bodům optimální výkon a regenerace díky cílené medi compression vynikající stabilita lýtka KVALITATIVNÍ PARAMETRY velmi atraktivní vzhled produktu z dílny návrhářek Anne Gorke a Stephanie Hotz, reflexní prvky zajišťující zvýšení bezpečnosti sportovce, pohodlný lem dokonale zamezující sklouzávání návleku, příze z chemického hedvábí přinášející produktu extrémní odolnost FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA odvod vlhkosti a termoregulační vlastnosti, reflexní body pro zvýšenou viditelnost, prodyšná pletenina, dokonale kombinovatelné s kotníkovými ponožkami; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty BENEFITY díky definovanému kompresivnímu profilu více energie, větší vytrvalost a zvýšený výkon snížení rizika zranění aktivují přítok krve do svalů, podpora krevního oběhu méně bolesti díky snížení svalových vibrací CÍLOVÁ SKUPINA běh, triatlon, všechny vytrvalostní a týmové sporty MATERIÁL 79 % polyamid, 21 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Anežka Neradová, Rotava:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tato Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená je opravdu dobrý, a moc mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít na zahradě každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej otestoval a nyní mi ho závidí.

Hana Radimerská, Kojetín:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na barvu a výdrž. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za výhodnější cenu jiný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je největší!

Simona Hrnčárová, Skočice:
Od doby, kdy jsem Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až dorazí. Líbila se mi komunikace s e-shopem, kdy mě průběžně informovali o stavu nákupu. Člověk hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. Navíc jsem platila dopředu, takže informace o obdržení platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená skoro rok a nemůžu si stěžovat.

Sára Anlaufová, Mnichovice:
Nejprve jsem s Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem špatný druh a nelíbil se mi. Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená jsem tak asi po týdnu zaslala zpět a během čtyř dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala pomoci od prodejců a udělala jsem skvěle. Používáme ho skoro celá rodina, nejspíš přikoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem dobře skončilo a moje špatná zkušenost se proměnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím přístup e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Viktorie U: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie D: Je to dostatečné?

Veronika K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikol S: Ideální k osmnáctinám :)

Karel M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt