Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Čelová svítilna - čelovka 21 LED máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Čelová svítilna - čelovka 21 LED.

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme Čelová svítilna - čelovka 21 LED

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Veronika Kešelová, Mířkov:
Kupuji na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s produktem, které mi dorazí. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak hezky funguje. A milé jednání, obětavost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

Daniela Pošvová, Kamenný Most:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si Čelová svítilna - čelovka 21 LED prostě zkusím pořídit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Pracuje perfektně bez jediného zádrhelu.

Patrik Lapuník, Veselí:
Skvělá Čelová svítilna - čelovka 21 LED i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Čelová svítilna - čelovka 21 LED mají vydařené barvy, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny cvičení. :D

Šimon Zouzal, Krakov:
Potřeboval jsem zakoupit Čelová svítilna - čelovka 21 LED v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali urgentně. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Rozálie Fromeliusová, Boskovštejn:
Po přečtení několika recenzí jsem čekala, že po použití Čelová svítilna - čelovka 21 LED budu mít "šok" a budu vypadat jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro každého, kdo začíná, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení Čelová svítilna - čelovka 21 LED

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Matouš H: je to fajné

Emma K: Ideální k osmnáctinám :)

Marek M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina Š: Je to dostatečné?

Jáchym H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Čelová svítilna - čelovka 21 LED testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt