Cannibal CD276-01

Cannibal CD276-01

Cannibal CD276-01

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem Cannibal CD276-01 máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality Cannibal CD276-01.

Naše cena: 1260 Kč Ověřit dostupnost

V portfoliu značky Cannibal narazíte většinou na dětské hodinky. Najít ale můžete i stylové sportovní hodinky pro pány i dámy. Ukázkovým příkladem je tento krásný kousek, který mohou na zápěstí připnout pánové, stejně dobře, jako zástupkyně něžného pohlaví. Masívní pouzdro z ušlechtilé oceli s černou povrchovou úpravou zdobí designová červená tlačítka po stranách, červené jsou i rafinované prvky jemující digitální displej. Černý řemínek je z kvalitní pryže. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete celou řadu funkcí, kterými hodinky disponují. Za všechny jmenujme například plně automatický kalendář, denní alarm nebo velice přesné stopky. Milovníci vodních sportů ocení vodotěsnost až do 100 metrů, díky které se můžete s hodinkami i potápět. Pořiďte si dokonalého společníka pro vaše aktivity a buďte vždy in.

3 důvody proč prodáváme Cannibal CD276-01

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cannibal CD276-01

Jáchym Herko, Černožice:
Předtím než jsem Cannibal CD276-01 objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem hezky překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

Václav Lomský, Horoušany:
Cannibal CD276-01 dorazil v pořádku a ve smluvený termín. Bohužel na základě nabídky, měl Cannibal CD276-01 přijít ve speciální krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby to nebyl dárek, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ale i tak komunikace byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a obratem mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Eshop upřednostňuje jednu firmu, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Emma Vymyslická, Dolní Žďár:
Na tomto Cannibal CD276-01 se mi líbí pestrá škála všelijakého nastavení, i když nastavení je krapet složité a musel mi poradit můj pubertální kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně návod je poměrně srozumitelný.

Barbora Frankovičová, Šišma:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Cannibal CD276-01 a hezky mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Sára Havlová, Mnichovice:
S Cannibal CD276-01 jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 03. 2018.

Hodnocení Cannibal CD276-01

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze Cannibal CD276-01

Julie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea T: Tento Cannibal CD276-01 jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Roman Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované Cannibal CD276-01. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako Cannibal CD276-01 testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží Cannibal CD276-01

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt