Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1679 Kč
Naše cena: 1119 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD, vel. 38 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Holčíková, Kuřimská Nová Ves:
Ze začátku jsem s neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem špatný typ a nefungoval mi. jsem však asi po třech dnech zaslala zpět a během čtyř dnů mi přišly peníze zpět. Tentokrát jsem si nechala doporučit od znalců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá kancelář, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem pěkně skončilo a moje nedobrá zkušenost se změnila v pozitivní. Kladně taky hodnotím obsluhu eshopu.

Matyáš Kalda, Osové:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst , o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude zase potřeba.

Adam Miklín, Radotice:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení . Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, opracování a ošetření vzhledu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými zcela disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze

Jan R: Přišlo to celkem rychle

David O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Barbora H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Emma K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt