Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 42 (délka vnitřní boty - stélka je 270 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce. Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Binko, Hlohovice:
Za tuto levnou cenu naprosto dokonalý produkt. Po konzultaci s prodejcem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný výkon produktu a otestovat funkčnost ještě před odesláním. Obojí odpovídá recenzím. Hodně šikovný a spolehlivý pomocník pro garáž i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Richard Bartonec, Horka II:
Vše proběhlo naprosto v pořádku. jsem získal za jednu z levných cen. Dorazilo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla velmi závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem opravdu spokojen a chci tento model doporučit snad asi každému. Navíc v obchodu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším plusovým bodem. Perfektní a děkuji.

Roman Mančal, Držkov:
Po více než jednom měsíci zkoušení tohoto chci napsat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, ideální a hodně výkonný. Již při objednávání jsme s ženou ocenili perfektní jednání i montáž. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel to tak není.

Jáchym Jelonek, Drnek:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to !“ Její obavy se hned rozplynuly. Máme ho už víc než dva a půl měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Jáchym Zappe, Bratrušov:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a poznal, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze

Nikolas T: je to fajné

Julie M: dobré

Jakub H: 110 % spokojenost

Filip B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sofie O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt