Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tomáš Štibora, Peřimov:
S ohledem na to, že mi přestal fungovat, nezbylo, než pořídit si další. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo to v ochotě. Přestože preferuji osobní setkání a možnost si prohlédnout, pro jednou jsem zvolil službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tohoto prodejce mohu doporučit.

Tereza Mezenská, Osek nad Bečvou:
Zpočátku jsem k neměla důvěru, ale po několika dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. chci určitě doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Ema Drboutová, Měnín:
Pořídila jsem si a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a slouží. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení opravdu netrpělivě čekala.

Jakub Diessner, Radčice:
Nejdříve jsem byl dost skeptický. Ovšem okamžitě po doručení si mě rychle získal, je opravdu úžasný. Nemám co záporného bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Asi bych malinko přidal na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč čekat.

Zdeněk Symerský, Tvrdonice:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr přiveze z eshopu . Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 96 hodnotících

Diskuze

Ondřej T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Johana R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Markéta H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt