Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jiří Tripes, Velké Hydčice:
jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální detaily, které někdy lidé reklamují, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Ema Modrovičová, Kotovice:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou informace o . Přemýšlela jsem, zda si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se možná hodit našim vnoučatům. Po pár dnech, kdy jsem testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Vanesa Šáfrová, Radvanec:
Od té doby, co jsem s mimčem, objednávám často přes internet, je to klidnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždy najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento , a to mě jen přesvědčilo v tom, že objednávat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Pavel Vtelenský, Libkova Voda:
Třikrát jsem se musel vrátit k objednávce, až se mi objevilo nápis „ERROR“. Nakonec jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl skvělý krok. Provozovatel sdělil, že má jakousi chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vzal si na mě e-mail, a ihned poté, co správně zprovoznil web, kontaktoval mě a nákup jsem získal s bonusem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze

Lucie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jan H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vít G: Přišlo to celkem rychle

Johana D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tadeáš B: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt