Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 38.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ondřej Kudýn, Letovice:
Koupili jsme pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po dvou dnech opět potkali, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám také.

Tomáš Balšán, Doubravička:
Přestože eshop nabízel opravdu rozmanitou nabídku , nebylo mi do smíchu, když přišel. Co se týče dovážky, vše na výbornou. Bohužel prodávající mi neuměl vysvětlit, proč přišlo jiné zboží. Záležitost se uzavřela za více jak 30 dní, což považuji za velký mínus tohoto prodejce.

Eva Skybová, Velký Osek:
u nás ve skladu jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to teda vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si zakoupily další pět.

Radim Hošek, Hřivínův Újezd:
Otestovali jste toho již nepočítaně a jste stále na začátku? Žádný však vašim požadavkům nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně ustupovat. Poradím vám. Pořiďte si tak jako já . Jedině výrobek dokonale splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj naprosto nadšený. Jakmile doslouží, neprodleně si koupím další.

Nikola Vlastníková, Čejetice:
Super , který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Ema K: Ideální k osmnáctinám :)

Andrea V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Richard K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Václav B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Roman B: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt