Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Action - vel. 43 (délka vnitřní boty - stélka je 280 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce   . Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Oliver Uřídil, Drobovice:
Kvalitní a cenově přiměřený , ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Alena Plotová, Štěpánov:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to úžasný rámus, a co se týká použitelnosti tak celkem docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto nízkou cenu zaplatila.

Michaela Prunnerová, Otnice:
Běžně objednávám přes net a nutně jsem potřebovala ke svému využití . Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla normální a také způsob platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Matouš Stromský, Roudno:
S jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho provedením a velmi snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si více balení , abych nemusel zase za měsíc objednávat. I manželka byla spokojena a jistě se k tomuto zase vrátíme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze

Dominika K: děda je z dárku je nadšený

Vanesa P: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie P: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie P: nemá chybu

Klára K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt