Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tobiáš Baštýř, Chodovlice:
Když jsem kupoval , neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, funkčnost a termín doručení. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento doporučím známým. Perfektní eshop, jsem uspokojený.

Vanesa Častová, Chrastavice:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám vytopí místnost:) Když se podíváte kolik vody je z jedné várky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Pavel Smejtek, Kosov:
Říká se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro . Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za levnou cenu, příjemná komunikace s prodavačem, okamžité doručení do domu, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze

Kristýna J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Laura D: Je to dostatečné?

Josef Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jiří F: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tadeáš Č: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt