Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen a loktů velikost M   Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel.M, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Marek Orel, Horní Maršov:
Za mě doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Daniela Vepřková, Kolaje:
se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho příteli

Marie Danysová, Kámen:
Před měsícem jsem si u vás koupila a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi rychle zopakovala. Je opravdu hodně pěkný a hlavně funkční. I manžel si ho pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také bleskové dodání i milou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl manuál, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Tomáš V: Přišlo to celkem rychle

Laura F: nemá chybu

Johana S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sofie O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt