Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. Lehce pružný hřbet rukavice. Velikost S. K dispozici v barvě modré.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Miroslav Sekvard, Petkovy:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže prodej proběhl velmi korektně a ještě jednou děkuji.

Johana Kambová, Lukoveček:
Nemám zdání, jak často kupují tyhle produkty ženy, ale já jsem tak učinila. se mi vážně zamlouval a měla jsem za to, že by se mi mohl hodit. A vážně jsem přemýšlela správně. V současnosti jsem s ním spokojená. Prvotřídní kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco takového hledá, tomu můžu bez okolků tenhle doporučit.

Josef Anděl, Nemotice:
mě padl do oka již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve vážné nervy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak se ukázalo. Především se totiž chlubí vskutku pohodlným ovládáním. Hned si ho zažijí i uživatelé, kteří s tímto do té doby bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si zaručeně získá i vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze

Ema R: Ideální k osmnáctinám :)

Václav S: funkční výrobek

Karel F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína P: Je to dostatečné?

Aneta T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt