Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.42 Délka vnitřní boty - stélka je 270 mm Brusle jso určené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktor Křistek, Bílichov:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen , který jsem potřeboval. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil vzhled eshopu, na kterých bylo hned vidět, co nakupující kupuje. Doručení produktu bylo okamžité, rychlé a bezchybné, proto jsem byl o to mnohem rád. S celým procesem objednání jsem velmi spokojen a produkt je vážně top. Chci jen doporučit komukoliv.

Barbora Pokrupová, Nechvalín:
jsem hledala šest měsíců, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na doporučení kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě plní všechny svoje práce a má hodně pěkný design. Rovněž cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Antonín Gritz, Chodský Újezd:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o , nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Šárka Planková, Stupava:
Vybírala jsem dárek k vánocům pro svou matku. Měla jsem určitou představu, ale neuměla jsem zvolit to pravé. hodný personál ve vašem obchodě mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem moc vděčná. se matce hodně líbil a dnes po několika měsících je pořád hodně spokojená. Balíček mi přišel rychle, jak jsem potřebovala, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a osobitá jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Václav K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Amálie K: Ideální k osmnáctinám :)

Hana B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena W: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt