Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 267 Kč
Naše cena: 178 Kč Ověřit dostupnost

Náhradní kolečka do kolečkových bruslí průměr 64 x 24 mm, kolečka jsou vyrobena z měkkého vrstveného PU, 4 ks v blistru. Cena je za 4 kusy. K dispozici provedení viz foto - černo-zelené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matěj Vilček, Chříč:
Tak na začátek, je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu , který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Eliška Buršíková, Dolní Město:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho pěkný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na pár dní a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Josef Kolb, Ostopovice:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat manželku, že je pro nás dobrý a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak vrátím, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny již ho zkoušela a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Matěj Bíreš, Hostim:
Já jsem internetovým prodejcům, inzerci a všem podobným záležitostem odpradávna odolával. Nebylo to o tom, že bych si zboží nemohl dovolit, ale chyběla mi důvěra. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si nekoupil z vlastní vůle, ale zakoupila mi ho dcera k narozeninám. Po tom, co jsem si ho párkrát vyzkoušel, konstatuji, mýlil jsem se. Produkt je spolehlivý nástroj a mrzí mě jenom jedna věc, a sice, že jsem si výrobek nezakoupil dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Tereza Ď: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kryštof Ž: je to fajné

Tobiáš L: 110 % spokojenost

Daniela P: dobré

Nikolas K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt