Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlná obuv z kvalitních syntetických materiálů s vodo-vzdornou úpravou, vyztužený svršek, širší tvar a polštářování kotníků pro vyšší pohodlí, syntetická podšívka, kvalitní brusle, velikost 36

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kryštof Karaba, Střevač:
Já si obyčejně takové zboží nepořizuji, tohle nechávám na manželce. Ale byl výjimečný, výrobek jsem viděl na letáku a okamžitě jsem se utvrdil v tom, že ho musím mít. Tak jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to naprosto skvělá věcička a netuším, co bych bez ní dělal. Bez bych si dnes nedovedl svůj život představit.

Aleš Vavrík, Nedomice:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Johana Hüttlová, Čížkovice:
Když už tady hodnotíte, já se musím přidat. Objednala jsem si ho nejdříve shodou okolností. Chtěla jsem si pořídit něco jiného, ale nebylo dostupné, proto jsem hledala podobný typ. A relativně se štěstím jsem objevila tohle. No a od té chvíle si neobjednávám jinou věc. Tohle je jednoduše nejlepší kvalita za nejlepší cenu, bezproblémová doprava a velmi pozitivní přístup prodejce. Co víc si přát?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Václav T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jan C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jakub H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Richard B: je to fajné

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt