Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tadeáš Pištínek, Varvažov:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a krásný účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, stoprocentně doporučuji!

Petr Tiefenbacher, Žabovřesky nad Ohří:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop proto doporučuji všem.

David Holát, Rohozná:
Není nic milejšího než zakoupení tohoto stačí pár kliknutí a do druhého dne máte doma balík z tady tou radostí. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho dva dny a dosud všechno v pořádku a moje nadšení nevychládá. Rychlé doručení, snadné pořízení, hodně užitečná věcička.

Hana Nevěčná, Lipno:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku objednávám pouze to nejdokonalejší.

Michaela Klugerová, Nupaky:
Řekl bych, že naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla rozhodující i cena ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomto směru mě více než potěšil a mohu ho všem poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 91 hodnotících

Diskuze

Michaela Ž: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Matyáš Z: tak jsem to dostala aje to super

Marie S: já jsem to prostě chtěla

Tobiáš M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt