Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

David Vánský, Prachovice:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Firma nabízí: - široká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Firmy - - zájem o kupujícího - rychlé doručení

David Vaidiš, Bystrá nad Jizerou:
Tento jsem si objednal, protože je za méně jak třetinovou cenu než podobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Nikolas Fenik, Chotěvice:
S manželkou jsme poptávali výborný do naší domácnosti. Hledali jsme dobrý , který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Kristián Chamrád, Komořany:
Protože jsem zákazník, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na ceně, objednal jsem si u tohoto prodejce. Než jsem to ale provedl, obrátil jsem se na firmu, abych měl jistotu, že mi bude doručen ve vysoké kvalitě a obratem. Bohužel jsem zde dostal odpověď, že i když je v popisku k dispozici, nebylo tak. Přesto jsme se domluvili k spokojenosti pro mě i prodejce a objednávka se uskutečnil na jedničku.

Pavel Ander, Kacákova Lhota:
Tento měl být dárkem pro moji nastávající manželku. Z toho důvodu jsem kontaktoval internetový obchod, který měl v nabídce tento , dohodnul jsem s nimi balení a především termín, detaily o přepravě. Komunikace byla velmi příjemná, blesková. Cena nehrála roli, i když vím, že by se dal pořídit výhodněji. Někdy je přednější rychlé dodání, než . Společnost byla spolehlivá, dokonce přibalila dáreček a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Velmi doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 82 hodnotících

Diskuze

Simona R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniel R: Celkem jsem spokojený.

Daniela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Gabriela M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt