Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí polohovatelné opěrky nohou lze nastavit lavici pro různou výšku postavy. Nastavením různé výšky lavice je možné docílit různého stupně obtížnosti - prudší sklon lavičky znamená větší obtížnost posilování. Hmotnost lavičky je 7,5 kg, rozměry 140x32x56/75 cm, nosnost 130 kg, balení je v pevném kartonu s potiskem.      

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Barbora Přibilová, Kouty:
pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Julie Dondová, Jizbice:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Poradili jste mi, jaký vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

David Muráň, Hlušice:
jsem spatřil dříve u kamaráda na přednášce z chemie. Hned jsem zaregistroval, že vypadá dobře. Z toho důvodu jsem se s kamarádem pár minut bavil. Chválil si ho, tak jsem učinil stanovisko, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finance, koupil si ho a dneska už můžu konstatovat, že si kolega nevymýšlel. Opravdu kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že ho mám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 86 hodnotících

Diskuze

Kryštof S: 110 % spokojenost

Michaela S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Marie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt