Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 2117 Kč
Naše cena: 1411 Kč Ověřit dostupnost

Souprava dřevěných čtvercových květináčů.Technické údaje:výška výrobku: 40cm a 30cmšířka výrobku: 40cm a 30cmhloubka výrobku: 40cm a 30cmhmotnost výrobku: 5kgmateriál: borovicebarva: šedáObsah balení:1x Souprava čtvercových květináčů

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michaela Caisbergerová, Říčky:
splňuje všechny vlastnosti uvedené v popisu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz ve dne neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem kupujícím doporučit,

Kryštof Misař, Ratenice:
Před časem jsem objevil katalog , kde jsem si o něm dohledal detailnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a zároveň šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal blbě. Vzhled, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento .

Dominika Kopolovičová, Lázně Toušeň:
Vybrat si ten ideální výrobek se jeví jako velmi složité. Nabízí se totiž neuvěřitelná paleta různých typů. Já jsem se přiklonila a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a mám jasno v tom, že bych nijak nerozhodla jinak. jsem následně doporučila současně také širokému okolí. A s potěšením bych o něm tímto způsobem řekla i zákazníkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 89 hodnotících

Diskuze

Hana T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktor M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Richard H: Jsem ráda, že to mám

Josef K: 110 % spokojenost

Rozálie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt