Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jan Kloz, Řetová:
Daný měl být překvapením pro moji nastávající ženu. Tak jsem jsem směřoval dotaz na internetový obchod, který měl v nabídce tento , dořešil jsem s nimi vše podstatné a hlavně datum, adresu. Komunikace byla velmi milá, bez průtahů. Na ceně nezáleželo, navzdory tomu, že mám informace o tom, že by se dal pořídit levněji. Byl to případ, kdy je přednější renomé eshopu, než . Společnost dodržela slovo, dokonce poslala upomínkový předmět a z moji snoubenky se stala manželka. Velmi doporučuji tento eshop.

Michael Hujka, Zadní Chodov:
Jak zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než vychvaluje. A kritizuje se často, protože mnoho výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli pořídit další. Tak bohatnou. To však není případ , tady jsem klidný. Myslím, že jsem určitě dostal kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Asi bych si klidně dal více, v tomto případě kvalita jasně převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Pozitivně hodnotím také rychlost doručení.

Karolína Radlingerová, Banín:
Přes eshop jsem si zakoupila , který v kamenném obchodě není za méně než několik korun. I když jsem byla upozorněna mým přítelem, že drahé produkty není moc chytré pořizovat v internetovém obchodě, rozhodla jsem se udělat partnerovi hezký den (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej objednala. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Každopádně doporučuji tento eshop.

Barbora Kaštilová, Horní Dvořiště:
Já jsem na eshopy moc stará, není to prostředí, ve kterém bych se vyznala. Popravdě umím na internetu pouze psát e-maily a číst magazíny. Ale vnučka mi nedávno objasnila, jak se dá online objednávat a zakoupila mi tenhle . Jasně, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda se mi bude hodit, ale když dorazil domů a stoprocentně fungoval, musela mi ukázat jak si výrobek pořídím sama. Od toho dne si zboží kupuji s železnou pravidelností, protože je to velmi skvělá věcička a opravdu velmi se mi hodí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Alena Š: já jsem to prostě chtěla

Eva S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matyáš R: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt