Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Halový kopací míč melton Technické údaje: chlupatý povrch + potisk, velikost 5 konstruováno s menší pružností a tím i menším odskokem, který umožňuje hru na omezeném prostoru tělocvičen a sportovních hal

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Oliver Malátek, Šatov:
Tak tenhle jsme si s kamarádkou zakoupili do našeho současného bytu. Popravdě, partnerce se to moc nelíbilo, mockrát jsem si vyslechl, že je to na nic, že za výrovek jen utratíme prachy a neposlouží nám, znáte to, ne? Avšak následně ho doručili, a co tušíte, že bylo pak? Petra se do něj zamilovala, musel jsem si objednat ještě jeden, protože vážně ihned změnila názor. Nyní už bychom se bez tak špičkové neobešli.

Šimon Padevět, Příchovice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem kupoval přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Samuel Pleyer, Všeradice:
Povídá se, že dobré zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro . Viděl jsem, objednal jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu legendární větu. Pohodlí za normální cenu, příjemná komunikace s prodejcem, rychlé doručení do dílny, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze

Jonáš K: je to fajné

Kateřina Č: já jsem to prostě chtěla

Šárka L: nemá chybu

Sebastian H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Oliver B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt