Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Kopací míč s emblémy MS nebo ME v kopané (dle aktuální soutěže), vel. 5. Materiál je PVC - třívrstvý odlehčený, kopací míč je vhodný na travnaté povrchy.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michaela Kučavová, Vlčí:
Od doby, kdy jsem zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až dorazí. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě průběžně informovali o stavu objednávky. Člověk okamžitě vidí, že si ho jako zákazníka váží. K tomu jsem platila dopředu, takže informace o obdržení platby pro mě bylo moc důležité. Teď už mám téměř rok a nemůžu si ho vynachválit.

Alena Žujová, Dřevčice:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem zcela šťastná. Mám ho koupelně už tři týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u ostatních modelů které mě ovšem zklamaly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s objednávkou jsem určitě udělal dobře.

Nela Šromotová, Rožďalovice:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Radek Korous, Kobylice:
Tak daný jsme si s kamarádkou zakoupili do našeho společného bytu. Popravdě, slečně se to moc nezamlouvalo, několikrát jsem si vyslechl, že je to blbost, že za věc jen utratíme prachy a skutek utekl, máte to stejně, ne? Jenomže pak ho doručili, a co myslíte, že bylo pak? Petra si ho přivlastnila, byl jsem nucen si pořídit další, protože opravdu velmi rychle změnila pohled na věc. Nyní už bychom se bez tak vynikající neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 82 hodnotících

Diskuze

Magdaléna O: dobré

Simona V: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra V: Ideální k osmnáctinám :)

Barbora D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karel M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt