Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické informace:   Rekreační Měkká vnitřní výstelka s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 40. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávky Obsah balení:   1 běžecké boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ondřej Kozlovský, Libochovičky:
Hledáte-li vyvážený poměr ceny a výkonu, bude pro vás ideální. Ostudu si navíc nezpůsobí dokonce ani před nejnáročnějšími spotřebiteli. Pro zákazníky, kteří stále váhají s objednáním, je na začátek se s těmito věcičkami naprosto ideální. Snadno se používá, zároveň ale perfektně plní svou funkci a uspěje ve srovnání i s mnohem dražší konkurencí.

Jaroslav Tringela, Podolí I:
Jen co jsem ho spatřil, hned jsem si byl jistý, že musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně hezká komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

Sofie Gothardová, Chobot:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a dědečka.

Adam Chýla, Bílovice-Lutotín:
Dopředu bych uvedl, že jsem spořivý člověk, někdy asi až moc. Takže než si zboží pořídím, důkladně si to prověřím. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si pečlivě vyhledal přes Google a porovnal články. Byl jsem překvapen, že byly vesměs pozitivní. Mírně mě to znervóznilo, ale následně jsem si stejně zakoupil. No a není zbytí, než k těm kladným recenzím přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to rozhodně velmi správný koupě.

Jan Lukůvka, Jistebník:
Když jsem porovnával , zprvu jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme zvolili se ženou tento a rozhodně jsme udělali výborně. Je dobrý, pevný a úplně odpovídá našim potřebám. Jsme vážně spokojení a určitě si jej opět zakoupíme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od šikovných prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým dobrým přístupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze

Markéta P: Ideální k osmnáctinám :)

Michal S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anežka M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniela L: Je to dostatečné?

Antonín V: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt