Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 305 Kč
Naše cena: 203 Kč Ověřit dostupnost

Držák basicXL je výborná možnost upevnění pro váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač na vaše jízdní kolo. Montáž držáku je velmi jednoduchá a zajistí pevné uchycení a snadné ovládání vašeho přístroje při jízdě na kole.Parametry:Rozsah: 35-83 mmUpevňovací systém s gumovou vložkou na řidítkaNastavitelný

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Radim Poláček, Nedrahovice:
Chtěl jsem překvapit babičku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání,   mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Milenka má největší radost a já s ní, děkuji.

Václav Malina, Boletice (vojenský újezd):
Nejsem velký příznivce nějakých novinek. Ale jsem viděl u známého a jen tak volně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé dny. A to je to jinak docela mlčenlivý člověk. Myslel jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si pořídit taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po čtvrt měsíce toho nákupu nelituji.

Štěpán Galamboš, Horní Počaply:
Výborná věcička, tenhle váš , nevzpomínám už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Krásně vypadá, hezky se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky přál. Plánuji získat ještě dva synovi k svátku, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

Eliška Stanová, Řícmanice:
Myslím si, že docela předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla hlavní i kvalita ve vazbě na to, co za ni teda získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu poštovného a komunikaci s obchodem. V tomto směru mě více než potěšil a mohu ho každému poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze

Barbora P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sofie P: dobré

Jiří K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matyáš O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Andrea G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt