Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 228 Kč
Naše cena: 152 Kč Ověřit dostupnost

Sada-chrániče kolen, loktů a zápěstí velikost M.Jednoduchá sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech a koloběžkách. K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktorie Horylová, Dobřichovice:
Tento obchod i vřele doporučuji. Kupovala jsem tady již po druhé a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do tří dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

Matěj Hejplík, Dobřenice:
Nejdříve bych řekl, že jsem trochu skrblík, někdy zřejmě až moc. Tudíž než si něco objednám, pečlivě si vše prověřím. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si pečlivě prolustroval online a prošel si informativní texty. Byl jsem překvapen, že byly vesměs kladné. Velmi mě to znervóznilo, ale ve finále jsem si tak jako tak zakoupil. No a nemůžu jinak, než k těm kladným recenzím přidat ještě jedno své doporučení. Byla to rozhodně velmi správný koupě.

Daniel Paľo, Janovice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co považovali na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neužíval. Takže jsem koupil a hned druhý den ho doručili. Testuji ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Alena Řimsová, Rataje:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za skvělý , který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Pavel Staroba, Břest:
Dostal jsem jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic čumět nejde. Lehký jednoduchý povrch, žádná vadnost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji přátelům, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více modely. vyberte jasně tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze

Laura Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aleš B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristýna T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sofie M: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt