Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás nylonový - 110 cm, šíře pásu je 10 cm, upínání je pomocí stahovacího pásu na suchý zip.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anna Kryšková, Kouty:
V čtvrtek jsem obdržela , přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla vyzkoušet, zda skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím jako super.

Matouš Koreš, Horní Paseka:
Zakoupili jsme si Rohové provedení . Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co chcete.

Vanesa Strelcová, Rokytno:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je . Nabídka konkurenčních prodejců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde dodržet. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (špatná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě mě ale oslovila už jeho předvedení a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na dotazovala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím říct, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze

Klára T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Richard S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Veronika H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jan P: Jsem ráda, že to mám

Barbora T: dobré

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt