Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Richard Vrkoslav, Jetřichovice:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen , který jsem sháněl. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil design eshopu, na kterých bylo jasně vidět, co zákazník objednává. Zaslání produktu bylo bleskové, bleskové a bezchybné, proto jsem byl o to více spokojen. S celým průběhem objednání jsem hodně spokojen a model je vážně top. Chci jen doporučit všem.

Vít Švabík, Losiná:
Objednáním jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za náročného kupujícího, přesto vyžaduji kvalitu a za levnou cenu pořádný schopnosti. Tento e-shop a jeho výrobky mě hezky překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a očekávání. Potěšilo mě i vzhledové zpracování, které je účelní a hezké. jistě v nejbližší době pořídím další modely.

Valerie Ševcová, Běstovice:
je vážně skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla podobný typ u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných použití a co to všechno umí. Jsem dokonce nadšená. Nemůže se to mému starému modelu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Sabina Stračánková, Ralsko:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na několik aspektů, co může nejen , ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, vzhled zboží a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v pořádku, balení bylo v pohodě, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do tří dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Nikola M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sebastian O: tak jsem to dostala aje to super

Denisa L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Barbora D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt