Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěže 2 x 1 kg Technické údaje: balení v blistru upínání na ruce pomocí stahovacích pásků na suché zipy vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží k dispozici v barvě šedé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Andrea Laudátová, Klatovy:
jsou výborné a kvalitní výrobky. Zatím mám dobré zkušenosti s produkty. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat menší číslo.

Barbora Kordovská, Budeč:
Nejdříve jsem k ztrácela důvěru, ale po pár dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

František Kobrle, Běhařov:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má lepší hodnocení a je o dvě stě korun výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

Radek Holan, Osiky:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch hraje také malost i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Viktor R: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matěj M: je to fajné

Amálie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adéla G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt