Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč Ověřit dostupnost

Kettlebell činka 8 kg s trojúhelníkovým madlem se používá pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky podle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 8 kg s kovovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu doplněno rukojetí. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší stabilitu při odložení. Kovová činka 8 kg je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denis Šnajdar, Srbsko:
Byla to levná nabídka. Podobné věci prozkoumávám na webu a v reklamách už předlouho, ale takhle nízkou cenu jsem u fakt nikde neviděl. Věděl jsem, že je produkt hodně dobrý, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek utéct. Neváhal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou spokojenost.

Alžběta Drdáková, Horní Domaslavice:
poté jsem objevila inzerát na dlouho jsem neváhala a okamžitě zakoupila. Dodání bylo v blízké době a já jsem začala hned používat. Je to ono, co jsem chtěla a jsem Hodně klidná. Jsem doporučila kamarádům, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

Alena Křeménková, Vyskeř:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Profesionální. přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně vracet a nakupovat opakovaně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Vanesa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Adéla C: já jsem to prostě chtěla

Hana Š: nemá chybu

Anežka L: Ideální k osmnáctinám :)

Martin T: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt