Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø37x23cm.Technické údaje:výška výrobku: 23cmšířka výrobku: ø37cmhmotnost výrobku: 6kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Lukáš Witos, Mlázovice:
Dokonalý a tichý pracovník. Funguje skvěle. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Design mohl být lepší, ale nenáročnému uživateli bude po všech stránkách zcela stačit. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i dámy. Dodání proběhlo až překvapivě rychle a bez problémů. Klidně doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Amálie Janďourková, Bezděkov:
Jsem už starší dáma a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal a zeptal se mě, jestli bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a včera ráno dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Kristýna Vavrová, Útěchovičky:
mi poradila sestra jako šikovný prostředek, který skvěle chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu hodně snadno dostupná. Nepotřebovala jsem nic složitě shánět. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

Oliver Zakuťanský, Radíč:
mě zlákal už v momentě, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve trochu nervy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž pyšní vskutku intuitivním ovládáním. Ihned si ho zažijí i ti, kteří s tímto doposud předchozí zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si jistě získá i vás.

Kristýna Rozbořilová, Sendražice:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí dcery. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 102 hodnotících

Diskuze

Karel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karolína Š: dobré

Vít L: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Štěpán Š: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt