Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.   Technické údaje:   kožený velikost XL délka pásu je 120 cm šířka pásu v nejširším místě se pohybuje okolo 10 cm Obsah balení:   1 x Vzpěračský pás 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jáchym Vokáček, Kořenice:
V případě, že hledáte nejlepší poměr ceny a užitku, bude pro vás jasnou volbou. Ostudu si mimo to neudělá dokonce ani před nejnáročnějšími uživateli. Pro lidi, kteří ještě nyní váhají s objednávkou, je na začátek se s těmito věcičkami naprosto ideální. Jednoduše se používá, zároveň ale dokonale plní svůj účel a snese porovnání i s mnohem dražšími typy.

Václav Spilko, Masojedy:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes net, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to opravdu moc perfektní volba. Je příjemné znát kde dělají svojí práci kvalitně.

Patrik Knappe, Poniklá:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil ? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Antonín Mana, Karlova Studánka:
Po objednání prvního kusu této značky, jsem byl docela nadšený. Na pár chvil jsem se od této značky odpoutal, ale pomocí tady toho jsem se k němu vrátil a chci říct, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle dokonalého produktu mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád zaplatím.

Denis Peluňka, Pasečnice:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,deky, karimatky, kempingový stoleček s křesly, oblečení, kola a pod. Toto je super řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení stolečkem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Klára K: Je to dostatečné?

Petra J: já jsem to prostě chtěla

Adéla Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alžběta C: nemá chybu

Matouš Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt