Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jiří Somerauer, Nový Kramolín:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Adéla Pázlerová, Moravský Beroun:
Chtěla jsem si udělat radost a objednala si u vás . Potkala jsem se s milým a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento mne oslovil především proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Eva Gaňová, Bořitov:
Nedávno jsem si u vás zakoupila a tolik mě nadchnul, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně funkční. I manžel si ho pochvaluje, a to je velmi náročný. Musím ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Linda L: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Julie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jana P: děda je z dárku je nadšený

Michal M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt