Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. Lehce pružný hřbet rukavice. Velikost M. K dispozici, v barvě modré.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Johana Placerová, Pašinka:
Objednávám na tomto obchodu často. Vždy jsem spokojena jak s příjemnou komunikací, tak s zbožím, které mi dojde. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejkratší možném času. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete mile potěšeni tím, jak perfektně funguje. A milé jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Daniel Tesáček, Zaječov:
Není nic snadnějšího než zakoupení tohoto stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balíček z touhle spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl získat už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho týden a zatím všechno v pohodě a moje nadšení nevychládá. Rychlé dodání, lehké pořízení, hodně užitečná věc.

Nikolas Litvik, Přemyslovice:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo příliš drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mi u nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu naplno používat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze

Viktorie P: dobré

Václav Š: Jsem ráda, že to mám

Dominika P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian S: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt