Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 375 Kč
Naše cena: 250 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěž - 2 x 2 kg   Kondiční zátěže 2 x 2 kg , balení v blistru. Upínání na kotníky pomocí stahovacích pásků na suché zipy. Zpevněný materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnost proti potrhání látky nebo švů a vysypání zátěže. Vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží. Dodáváme v barvě červené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anna Šugárová, Chorušice:
Chtěla jsem si dát radost a koupila si u vás . Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento mne oslovil hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás opět pořídím další. Moc děkuji.

Lucie Kostelníková, Kostelec u Křížků:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Filip Kuřil, Římov:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem pořizova přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Karel Pastrňák, Kostelec na Hané:
Ve porovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má lepší hodnocení a je o sto korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze

Karolína Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adéla V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eva H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jiří T: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt